nawigacja 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

budżet Działalnść lobbingowa Dziennik Urzędowy fundusze strukturalne kierownictwo kontakt leki majątek Minister Zdrowia MZ Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ ogłoszenia Podsekretarz Stanu praca Program prac legislacyjnych projekt przetarg recepta refundacja refundowane regulamin rozporządzenie Sekretarz Stanu statut Świadczenia gwarantowane Świadczenia wysokospecjalistyczne zamówienia publiczne zdrowie

   Konkursy na realizację polityki zdrowotnej 
 

Unieważnienie konkursu ofert mającego na celu wybór realizatorów programu zdrowotnego pn. „Narodowy Program Przeciwdziałania Chorobom Cywilizacyjnym”Warszawa, 2010.07.27
Ogłoszenie


o unieważnieniu konkursu ofert mającego na celu wybór realizatorów programu zdrowotnego pn. „Narodowy Program Przeciwdziałania Chorobom Cywilizacyjnym” - w obszarze Modułu II pn.: „Program Prewencji i Leczenia Cukrzycy w Polsce na lata 2010-2011”, w zakresie zadań na rok 2010 pn.:
Opracowanie projektu akcji promocyjnej na temat czynników wywołujących cukrzycę oraz dotyczącej pierwszej pomocy, jakiej należy udzielić chorym na cukrzycę, głównie dzieciom posiadającym pompę insulinową, adresowanej do chorych, rodziców i opiekunów oraz do wybranych grup zawodowych”.
Akcje społeczne promocyjno-edukacyjne obejmujące profilaktykę diabetologiczną o charakterze profilaktyczno – edukacyjnym, powiązane z możliwością wykonania pomiaru glikemii, hemoglobiny glikowanej HbA1c, masy ciała, poziomu tkanki tłuszczowej, dotarcie do jak największej populacji”.

Zgodnie z § 11 ust. 1 zarządzenia Ministra Zdrowia z dnia 11 marca 2010 r. w sprawie prowadzenia prac nad opracowaniem i realizacją programów zdrowotnych (Dz. Urz. Min. Zdrow. Nr 4, poz. 32), decyzją Komisji Konkursowej, zaakceptowaną przez Ministra Zdrowia, postępowanie konkursowe nie doprowadziło do wyłonienia najkorzystniejszej oferty, w związku z powyższym, w konkursie ofert nie wyłoniono realizatora programu zdrowotnego pn. „Narodowy Program Przeciwdziałania Chorobom Cywilizacyjnym” - w obszarze Modułu II pn.: „Program Prewencji i Leczenia Cukrzycy w Polsce na lata 2010-2011”, w zakresie zadań na rok 2010.
Wersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2010-07-27
Opublikowany przez: Małgorzata Woźniak-Juhre

Statystyka strony: 3416 wizyt

 
 

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej jest udostępniania na wniosek.

Informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku.

Biuletyn Informacji Publicznej
 
2001-2020 © by Ministerstwo Zdrowia.