nawigacja 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

budżet Działalnść lobbingowa Dziennik Urzędowy fundusze strukturalne kierownictwo kontakt leki majątek Minister Zdrowia MZ Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ ogłoszenia Podsekretarz Stanu praca Program prac legislacyjnych projekt przetarg recepta refundacja refundowane regulamin rozporządzenie Sekretarz Stanu statut Świadczenia gwarantowane Świadczenia wysokospecjalistyczne zamówienia publiczne zdrowie

   Ogłoszenia 
 

Zaproszenie na drugie spotkanie warsztatowe poświęcone procesowi podejmowania decyzji o refundacji produktów leczniczychW związku z realizacją Projektu 2005/017-488.02.01 „Przejrzystość decyzji państwowego systemu opieki zdrowotnej w sprawie zwrotu kosztów lekarstw” (w ramach Transition Facility 2005) oraz w świetle przewidywanych zmian legislacyjnych pragnę poinformować, iż w dniu 17 kwietnia 2008 roku w Ministerstwie Zdrowia przy ul. Miodowej 15 w Warszawie, w godzinach: od 10.00 do 17.00 odbędzie się drugie spotkanie warsztatowe poświęcone procesowi podejmowania decyzji w zakresie refundacji produktów leczniczych. W czasie spotkania przewidziane są dyskusje dotyczące trzech zagadnień:

GRUPA I -

kryteria refundacyjne/cenowe dotyczące leków
(odbędzie się w Sali Kolegialnej)

GRUPA II -

odpowiedzialność głównych podmiotów ww. procesu
(odbędzie się w Pokoju 122)

GRUPA III -

miejsce i rola różnych podmiotów związanych z ww. procesem
(odbędzie się w Sali Kolumnowej).

Zaproszone osoby, w szczególności biorące udział w pierwszej części warsztatów, które odbyły się w dniach 26-27 lutego 2008 roku w CPS „Dialog” w Warszawie, proszę o potwierdzenie uczestnictwa w warsztatach do dnia 16.04.2008r. drogą elektroniczną na adres: a.pajor@aotm.gov.pl .
Wersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2008-04-14
Opublikowany przez: Małgorzata Woźniak-Juhre

Statystyka strony: 7271 wizyt

 
 

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej jest udostępniania na wniosek.

Informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku.

Biuletyn Informacji Publicznej
 
2001-2019 © by Ministerstwo Zdrowia.