nawigacja 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

budżet Działalnść lobbingowa Dziennik Urzędowy fundusze strukturalne kierownictwo kontakt leki majątek Minister Zdrowia MZ Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ ogłoszenia Podsekretarz Stanu praca Program prac legislacyjnych projekt przetarg recepta refundacja refundowane regulamin rozporządzenie Sekretarz Stanu statut Świadczenia gwarantowane Świadczenia wysokospecjalistyczne zamówienia publiczne zdrowie

   Ogłoszenia 
 

Komunikat w sprawie zmiany Priorytetowych dziedzin specjalizacji dla pielęgniarek i położnych do dofinansowania z budżetu państwa na rok 2008Warszawa, 20 czerwca 2008 r.


Komunikat

w sprawie zmiany Priorytetowych dziedzin specjalizacji dla pielęgniarek i położnych do dofinansowania z budżetu państwa na rok 2008 zamieszczonych w komunikacie z dnia 17 marca 2008 r. w sprawie dofinansowania ze środków publicznych szkoleń specjalizacyjnych dla pielęgniarek i położnych, które rozpoczną się w 2008 r.

Ministerstwo Zdrowia uprzejmie informuje, iż dnia 16 czerwca 2008 r, zgodnie z propozycją Marszałków województw Kujawsko-Pomorskiego oraz Zachodniopomorskiego Kierownictwo Ministerstwa Zdrowia wyraziło akceptację na włączenie dodatkowych dziedzin specjalizacji dla pielęgniarek i położnych na terenie powyższych województw. W związku z powyższym wachlarz priorytetowych dziedzin specjalizacji zostaje powiększony dla województwa Kujawsko-Pomorskiego o dziedzinę pielęgniarstwa onkologicznego dla pielęgniarek oraz dla województwa Zachodniopomorskiego o dziedzinę pielęgniarstwa ginekologicznego dla położnych.

Tym samym zmienia się katalog Priorytetowych dziedzin specjalizacji dla pielęgniarek i położnych do dofinansowania z budżetu państwa na rok 2008 zamieszczonych w komunikacie z dnia 17 marca 2008 r. w sprawie dofinansowania ze środków publicznych szkoleń specjalizacyjnych dla pielęgniarek i położnych, które rozpoczną się w 2008 r.


Priorytetowe dziedziny specjalizacji dla województwa zachodniopomorskiego oraz województwa Kujawsko-Pomorskiego zmieniające priorytetowe dziedziny specjalizacji dla pielęgniarek i położnych
do dofinansowania z budżetu państwa na rok 2008.

Lp. Nazwa województwa Nazwa dziedziny specjalizacji**
1 Zachodniopomorskie 1. Pielęgniarstwo epidemiologiczne dla pielęgniarek i położnych
2. Pielęgniarstwo zachowawcze dla pielęgniarek
3. Pielęgniarstwo rodzinne dla pielęgniarek
4. Pielęgniarstwo opieki długoterminowej dla pielęgniarek
5. Pielęgniarstwo geriatryczne dla pielęgniarek
6. Pielęgniarstwo neonatologiczne dla pielęgniarek i położnych
7. Pielęgniarstwo ginekologiczne dla położnych
2 Kujawsko - pomorskie 1. Pielęgniarstwo psychiatryczne dla pielęgniarek
2. Pielęgniarstwo anestezjologii i intensywnej opieki dla pielęgniarek
3. Pielęgniarstwo opieki długoterminowej dla pielęgniarek
4. Pielęgniarstwo pediatryczne dla pielęgniarek
5. Pielęgniarstwo chirurgiczne dla pielęgniarek
6. Pielęgniarstwo położnicze dla położnych
7. Pielęgniarstwo onkologiczne dla pielęgniarek

Wersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2008-06-24
Opublikowany przez: Małgorzata Woźniak-Juhre

Statystyka strony: 3242 wizyt

 
 

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej jest udostępniania na wniosek.

Informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku.

Biuletyn Informacji Publicznej
 
2001-2019 © by Ministerstwo Zdrowia.