nawigacja 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

budżet Działalnść lobbingowa Dziennik Urzędowy fundusze strukturalne kierownictwo kontakt leki majątek Minister Zdrowia MZ Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ ogłoszenia Podsekretarz Stanu praca Program prac legislacyjnych projekt przetarg recepta refundacja refundowane regulamin rozporządzenie Sekretarz Stanu statut Świadczenia gwarantowane Świadczenia wysokospecjalistyczne zamówienia publiczne zdrowie

   Ogłoszenia 
 

Komunikat w sprawie szkolenia dla podmiotów z sektora farmaceutycznego w zakresie składania wniosków o umieszczenie w wykazie leków i wyrobów medycznych i ustalenia ceny urzędowej dla produktów leczniczych i wyrobów medycznychW związku ze zbliżającym się terminem nadsyłania wniosków o umieszczenie w wykazie leków i wyrobów medycznych i ustalenie ceny urzędowej dla produktów leczniczych i wyrobów medycznych Minister Zdrowia informuje, iż 19 marca 2009 r. o godz. 11.00 w Sali Kolumnowej Ministerstwa Zdrowia odbędzie się szkolenie w zakresie składania wniosków refundacyjnych dla podmiotów ubiegających się o refundację.

Wersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2009-03-16
Opublikowany przez: Małgorzata Woźniak-Juhre

Statystyka strony: 7715 wizyt

 
 

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej jest udostępniania na wniosek.

Informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku.

Biuletyn Informacji Publicznej
 
2001-2019 © by Ministerstwo Zdrowia.