nawigacja 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

budżet Działalnść lobbingowa Dziennik Urzędowy fundusze strukturalne kierownictwo kontakt leki majątek Minister Zdrowia MZ Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ ogłoszenia Podsekretarz Stanu praca Program prac legislacyjnych projekt przetarg recepta refundacja refundowane regulamin rozporządzenie Sekretarz Stanu statut Świadczenia gwarantowane Świadczenia wysokospecjalistyczne zamówienia publiczne zdrowie

   Ogłoszenia 
 

Spotkanie z przedstawicielami Ambasady Królestwa Szwecji w RP17 sierpnia 2009 r. odbyło się spotkanie Adama Fronczaka, Przewodniczącego Krajowego Komitetu ds. Pandemii Grypy, podsekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia oraz Andrzeja Wojtyły, Głównego Inspektora Sanitarnego z Mikael’em Benthe, charge d’affaires a.i. Ambasady Szwecji w Warszawie.

Podczas spotkania wymieniono informacje na temat aktualnej sytuacji epidemiologicznej grypy typu A/H1N1v w Szwecji i w Polsce, a także w innych krajach Unii Europejskiej oraz możliwych scenariuszy jej rozwoju w sezonie grypowym 2009/2010. Dyskutowano również na temat działań planowanych przez rządy Polski i Szwecji w odniesieniu do szczepień przeciw grypie oraz innych inicjatyw podejmowanych w związku z przewodnictwem Szwecji w Unii Europejskiej.


Wersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2009-08-19
Opublikowany przez: Małgorzata Woźniak-Juhre

Statystyka strony: 5591 wizyt

 
 

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej jest udostępniania na wniosek.

Informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku.

Biuletyn Informacji Publicznej
 
2001-2019 © by Ministerstwo Zdrowia.