nawigacja 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

budżet Działalnść lobbingowa Dziennik Urzędowy fundusze strukturalne kierownictwo kontakt leki majątek Minister Zdrowia MZ Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ ogłoszenia Podsekretarz Stanu praca Program prac legislacyjnych projekt przetarg recepta refundacja refundowane regulamin rozporządzenie Sekretarz Stanu statut Świadczenia gwarantowane Świadczenia wysokospecjalistyczne zamówienia publiczne zdrowie

   Ogłoszenia 
 

Zaproszenie na szkolenie w ramach Priorytetu XII Bezpieczeństwo zdrowotne i poprawa efektywności systemu ochrony zdrowia Programu Infrastruktura i ŚrodowiskoZaproszenie na szkolenie w ramach Priorytetu XII Bezpieczeństwo zdrowotne i poprawa efektywności systemu ochrony zdrowia Programu Infrastruktura i Środowisko


Departament Funduszy Europejskich zaprasza na szkolenie dla potencjalnych Beneficjentów i Beneficjentów Priorytetu XII Bezpieczeństwo zdrowotne i poprawa efektywności systemu ochrony zdrowia w ramach Programu Infrastruktura
i Środowisko.

Szkolenie odbędzie się w dniu 1 grudnia w godz. 10.00 - 16.00 w Auli Instytutu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN przy ul. Trojdena 4 w Warszawie.

Podczas szkolenia dowiecie się Państwo m.in. o planowanych naborach w ramach Priorytetu XII PO IiŚ, w jaki sposób uniknąć błędów przy realizacji projektów, a także przy wypełnianiu wniosku o płatność.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc uprzejmie prosimy o zgłoszenie 1 osoby (wraz ze wskazaniem ewentualnego zastępcy) z każdej instytucji.

Zgłoszenia uczestników (wypełniony formularz zgłoszeniowy) prosimy kierować do dnia 25 listopada br. drogą elektroniczną na adres: m.janeczek@mz.gov.pl .

Dodatkowych informacji udziela Pan Tomasz Banachowicz, tel. (0 22 522 24 32).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.Szkolenie jest finansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach pomocy technicznej Programu Infrastruktura i Środowisko.Do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy

Wersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2009-11-18
Opublikowany przez: Małgorzata Woźniak-Juhre

Statystyka strony: 1957 wizyt

 
 

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej jest udostępniania na wniosek.

Informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku.

Biuletyn Informacji Publicznej
 
2001-2019 © by Ministerstwo Zdrowia.