nawigacja 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

budżet Działalnść lobbingowa Dziennik Urzędowy fundusze strukturalne kierownictwo kontakt leki majątek Minister Zdrowia MZ Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ ogłoszenia Podsekretarz Stanu praca Program prac legislacyjnych projekt przetarg recepta refundacja refundowane regulamin rozporządzenie Sekretarz Stanu statut Świadczenia gwarantowane Świadczenia wysokospecjalistyczne zamówienia publiczne zdrowie

   Ogłoszenia 
 

Podpisano 14 pre - umów na realizację projektów w ramach Priorytetu XII Programu Infrastruktura i ŚrodowiskoPodpisano 14 pre - umów na realizację projektów w ramach Priorytetu XII Programu Infrastruktura i Środowisko


W ostatnich dniach podpisanych zostało 14 umów na przygotowanie projektów do realizacji (pre-umów) z Beneficjentami projektów indywidualnych.

Zawarte umowy dotyczą utworzenia 13 centrów urazowych na terenie całego kraju (działanie 12.1) oraz projektu realizowanego przez Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie (działanie 12.2) w zakresie rozbudowy i przebudowy Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Zawarcie i prawidłowe rozliczenie się przez Beneficjenta z wykonania pre-umowy jest warunkiem niezbędnym dla podpisania umowy o dofinansowanie projektu i uzyskanie dofinansowania projektu.

Nowe projekty zostały wpisane przez Ministra Rozwoju Regionalnego na listę projektów indywidualnych. Pełny wykaz projektów dostępny jest pod następującym adresem:
http://www.pois.gov.pl


Wersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2010-03-04
Opublikowany przez: Małgorzata Woźniak-Juhre

Statystyka strony: 5761 wizyt

 
 

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej jest udostępniania na wniosek.

Informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku.

Biuletyn Informacji Publicznej
 
2001-2020 © by Ministerstwo Zdrowia.