nawigacja 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

budżet Działalnść lobbingowa Dziennik Urzędowy fundusze strukturalne kierownictwo kontakt leki majątek Minister Zdrowia MZ Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ ogłoszenia Podsekretarz Stanu praca Program prac legislacyjnych projekt przetarg recepta refundacja refundowane regulamin rozporządzenie Sekretarz Stanu statut Świadczenia gwarantowane Świadczenia wysokospecjalistyczne zamówienia publiczne zdrowie

   Ogłoszenia 
 

Zmiana terminu Konferencji Jakość 2010: systemy zarządzania w ochronie zdrowia – doświadczenia oraz nowe trendyWarszawa, 12 kwietnia 2010 r.Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w związku z żałobą narodową konferencja Jakość 2010: systemy zarządzania w ochronie zdrowia – doświadczenia oraz nowe trendy, która została zaplanowana na dzień 15 kwietnia 2010 r. w Warszawie, odbędzie się w terminie późniejszym.

Konferencja zostanie zorganizowana w terminie pozwalającym na ponowne przygotowanie wydarzenia. Informacja o nowym terminie zostanie zamieszczona na stronie głównej Ministerstwa Zdrowia (www2.mz.gov.pl) oraz na stronie Konferencji ( www.ekonferencje.pl/mz2010). W możliwie jak najkrótszym czasie każdy z uczestników zostanie poinformowany o zmianie terminu Konferencji drogą mailową, na wskazany w zgłoszeniu rejestracyjnym adres poczty elektronicznej.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego Konferencji,

Piotr Warczyński
Dyrektor
Departamentu Organizacji Ochrony Zdrowia


Wersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2010-04-11
Opublikowany przez: Małgorzata Woźniak-Juhre

Statystyka strony: 5462 wizyt

 
 

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej jest udostępniania na wniosek.

Informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku.

Biuletyn Informacji Publicznej
 
2001-2019 © by Ministerstwo Zdrowia.