nawigacja 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

budżet Działalnść lobbingowa Dziennik Urzędowy fundusze strukturalne kierownictwo kontakt leki majątek Minister Zdrowia MZ Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ ogłoszenia Podsekretarz Stanu praca Program prac legislacyjnych projekt przetarg recepta refundacja refundowane regulamin rozporządzenie Sekretarz Stanu statut Świadczenia gwarantowane Świadczenia wysokospecjalistyczne zamówienia publiczne zdrowie

   Ogłoszenia 
 

Nowy termin Konferencji Jakość 2010: systemy zarządzania w ochronie zdrowia – doświadczenia oraz nowe trendySzanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że konferencja Jakość 2010: systemy zarządzania w ochronie zdrowia – doświadczenia oraz nowe trendy odbędzie się w dniu 7 października br. w gmachu Ministerstwa Zdrowia przy ul. Miodowej 15 (Sala Kolumnowa).

Osoby, które zarejestrowały się na Konferencję, zostały poinformowane o zmianie terminu drogą mailową na wskazany w zgłoszeniu rejestracyjnym adres poczty elektronicznej. Prosimy Państwa o potwierdzenie swojego udziału w terminie do dnia 28 maja br. w formie wiadomości zwrotnej na adres: jakosc2010@mz.gov.pl. Brak potwierdzenia w terminie będzie traktowany jako rezygnacja uczestnika z udziału w Konferencji i skutkować będzie wykreśleniem z listy uczestników.

Mam przyjemność poinformować Państwa, że Komitet Redakcyjny przedłużył termin nadsyłania tekstów do publikacji z Konferencji. Prace można nadsyłać w terminie do dnia 30 czerwca 2010 r. na adres: publikacja@mz.gov.pl. Teksty należy przygotować zgodnie z wytycznymi zamieszczonymi na stronie Konferencji.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego Konferencji,


Piotr Warczyński
Dyrektor
Departamentu Organizacji Ochrony Zdrowia

Strony powiązane:
Strona główna Konferencji Jakość 2010
Wersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2010-05-10
Opublikowany przez: Małgorzata Woźniak-Juhre

Statystyka strony: 5904 wizyt

 
 

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej jest udostępniania na wniosek.

Informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku.

Biuletyn Informacji Publicznej
 
2001-2019 © by Ministerstwo Zdrowia.