nawigacja 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

budżet Działalnść lobbingowa Dziennik Urzędowy fundusze strukturalne kierownictwo kontakt leki majątek Minister Zdrowia MZ Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ ogłoszenia Podsekretarz Stanu praca Program prac legislacyjnych projekt przetarg recepta refundacja refundowane regulamin rozporządzenie Sekretarz Stanu statut Świadczenia gwarantowane Świadczenia wysokospecjalistyczne zamówienia publiczne zdrowie

   Ogłoszenia 
 

Informacja na temat przygotowań do Mistrzostw Europy w Ratownictwie MedycznymMINISTERSTWO ZDROWIA
BIURO PRASY I PROMOCJI

Warszawa, 27.07.2010 rokuInformacja
na temat przygotowań do Mistrzostw Europy w Ratownictwie Medycznym


I Mistrzostwa Europy w Ratownictwie Medycznym pod patronatem Johna Dalli - Członka Komisji Europejskiej, rozpoczną się 30 sierpnia 2010 roku w Olsztynie i potrwają do 3 września 2010 roku. W środę, 21 lipca w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie odbyło się spotkanie osób odpowiedzialnych za przebieg Mistrzostw.

Ideą organizacji I Mistrzostw Europy w Ratownictwie Medycznym jest promocja ratownictwa medycznego, dobrych praktyk oraz bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym. W zawodach planowany jest udział 40 zespołów ratowniczych z Polski, krajów europejskich oraz gościnnie zaproszonych zespołów spoza Europy. Zawody odbywać się będą w centrum Olsztyna oraz na terenie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Kortowie. W trakcie Mistrzostw rozegrane zostaną konkurencje medyczne i techniczno-sprawnościowe.

Bieżące informacje na temat Mistrzostw na stronie: www.ratownictwoolsztyn2010.pl

Organizatorami wydarzenia są Ministerstwo Zdrowia, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Wojewódzka Stacja Pogotowia ratunkowego w Olsztynie.


/-/ Krzysztof Suszek
Dyrektor Biura Prasy i Promocji


Wersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2010-07-28
Opublikowany przez: Małgorzata Woźniak-Juhre

Statystyka strony: 5761 wizyt

 
 

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej jest udostępniania na wniosek.

Informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku.

Biuletyn Informacji Publicznej
 
2001-2019 © by Ministerstwo Zdrowia.