nawigacja 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

budżet Działalnść lobbingowa Dziennik Urzędowy fundusze strukturalne kierownictwo kontakt leki majątek Minister Zdrowia MZ Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ ogłoszenia Podsekretarz Stanu praca Program prac legislacyjnych projekt przetarg recepta refundacja refundowane regulamin rozporządzenie Sekretarz Stanu statut Świadczenia gwarantowane Świadczenia wysokospecjalistyczne zamówienia publiczne zdrowie

   Ogłoszenia 
 

8 Doroczna Konferencja Europejskiej Sieci do Spraw Oszustw i Korupcji w Ochronie ZdrowiaWarszawa, 8 lipca 2011 roku8 Doroczna Konferencja Europejskiej Sieci do Spraw Oszustw i Korupcji w Ochronie Zdrowia (EHFCN) odbędzie się w Krakowie w dniach 6-7 października 2011 r. i będzie poświęcona tematowi „Zwalczanie oszustw w sektorze ochrony zdrowia i zabezpieczenia społecznego: jak maksymalizować zasoby?”.

EHFCN jest jedyną organizacją non-profit zajmującą się zwalczaniem oszustw i korupcji w sektorze ochrony zdrowia w Europie, której celem jest poprawa systemów ochrony zdrowia z korzyścią dla każdego pacjenta. Sieć zapewnia swoim podmiotom członkowskim informacje, narzędzia i stanowi platformę wymiany dobrych praktyk, promuje rozwój wspólnych standardów pracy i reprezentuje swoich członków wobec instytucji europejskich.

Po raz pierwszy raz w historii konferencja nie będzie koncentrować się tylko na zwalczaniu oszustw w ochronie zdrowia, ale także na zwalczaniu oszustw w szeroko rozumianej sferze socjalnej. Chociaż systemy zabezpieczenia socjalnego i ochrony zdrowia są różne w poszczególnych państwach członkowskich Sieci, procesy oszustw cechują podobieństwa, a strategie i metody zwalczania ich są ogólnie i technicznie rzecz biorąc takie same dla obydwu sektorów. Mogą być one porównywane i dostosowywane do odpowiednich okoliczności. To dlatego wybraliśmy to wydarzenie, by rozszerzyć zakres naszej konferencji i naszej Sieci.

Konferencja jest otwarta dla każdego, kto jest zainteresowany powyższą tematyką.
Wersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2011-07-08
Opublikowany przez: Małgorzata Woźniak-Juhre

Statystyka strony: 6010 wizyt

 
 

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej jest udostępniania na wniosek.

Informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku.

Biuletyn Informacji Publicznej
 
2001-2019 © by Ministerstwo Zdrowia.