nawigacja 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

budżet Działalnść lobbingowa Dziennik Urzędowy fundusze strukturalne kierownictwo kontakt leki majątek Minister Zdrowia MZ Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ ogłoszenia Podsekretarz Stanu praca Program prac legislacyjnych projekt przetarg recepta refundacja refundowane regulamin rozporządzenie Sekretarz Stanu statut Świadczenia gwarantowane Świadczenia wysokospecjalistyczne zamówienia publiczne zdrowie

   Ogłoszenia 
 

Konferencja dotycząca oceny funkcjonowania szpitali przy pomocy wskaźników jakościMINISTERSTWO ZDROWIA
BIURO PRASY I PROMOCJI

Warszawa, 28.10.2011 rokuKonferencja dotycząca oceny funkcjonowania szpitali przy pomocy wskaźników jakości

Polska podobnie jak inne kraje planuje opracowanie strategii pozwalającej na kompleksową ocenę jakości opieki zdrowotnej i jej systematyczną poprawę. W perspektywie tych zamierzeń, Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia – Ośrodek Współpracy z WHO w Zakresie Rozwoju Jakości i Bezpieczeństwa w Systemach Ochrony Zdrowia oraz Ministerstwo Zdrowia we współpracy ze Światową Organizacją Zdrowia organizują Konferencję dotyczącą oceny funkcjonowania szpitali przy pomocy wskaźników jakości.

Celem spotkania jest prezentacja rozwiązań i narzędzi służących do zarządzania jakością opieki szpitalnej, przedstawienie możliwości oceny funkcjonowania szpitali poprzez wskaźniki jakości oraz dyskusja.

Do udziału w Konferencji zapraszamy: kadrę zarządzającą szpitalami, przedstawicieli NFZ, towarzystwa ubezpieczeniowe, ekspertów zajmujących się jakością w opiece zdrowotnej i statystyką medyczną.

Udział w Konferencji jest bezpłatny. Prosimy o rejestrację do dnia 10 listopada 2011 r. wyłącznie za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie internetowej Konferencji:
www.whoconference.cmj.org.pl

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy zastrzegają, że osoby które nadeślą zgłoszenia po wyczerpaniu limitu miejsc nie będą brały udziału w Konferencji. Potwierdzenie rejestracji zostanie przesłane na adres Państwa poczty elektronicznej.
Kontakt: Pan Marcin Kalinowski, CMJ, tel. (12)4278251 w. 27


/-/ Krzysztof Suszek
Dyrektor Biura Prasy i Promocji

Wersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2011-10-28
Opublikowany przez: Małgorzata Woźniak-Juhre

Statystyka strony: 5768 wizyt

 
 

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej jest udostępniania na wniosek.

Informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku.

Biuletyn Informacji Publicznej
 
2001-2019 © by Ministerstwo Zdrowia.