nawigacja 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

budżet Działalnść lobbingowa Dziennik Urzędowy fundusze strukturalne kierownictwo kontakt leki majątek Minister Zdrowia MZ Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ ogłoszenia Podsekretarz Stanu praca Program prac legislacyjnych projekt przetarg recepta refundacja refundowane regulamin rozporządzenie Sekretarz Stanu statut Świadczenia gwarantowane Świadczenia wysokospecjalistyczne zamówienia publiczne zdrowie

   Ogłoszenia 
 

Minister Zdrowia rozpoczyna nabór wniosków w otwartym konkursie w Programie PL07 Poprawa i lepsze dostosowanie ochrony zdrowia do trendów demograficzno-epidemiologicznych dofinansowanym z funduszy norweskich i EOG.Uprzejmie informujemy, że 15 marca Minister Zdrowia rozpoczyna nabór wniosków w otwartym konkursie w Programie PL07 Poprawa i lepsze dostosowanie ochrony zdrowia do trendów demograficzno-epidemiologicznych dofinansowanym z funduszy norweskich i EOG.
Nabór będzie trwał do 31 maja 2013 r.
Tekst ogłoszenia jest zamieszczony w zakładce MF EOG i NMF 2009-2014 - PL07 Konkurs 1/2013.

Wraz z ogłoszeniem o naborze opublikowana została pełna dokumentacja konkursowa. Informacje w niej zawarte są wiążące dla wszystkich wnioskodawców. Finalne wersje dokumentów oparto na założeniach Operatora Programu, uwagach Krajowego Punktu Kontaktowego, Darczyńców, ale również potencjalnych wnioskodawców, zgłaszanych za pośrednictwem Punktu Informacyjnego oraz w trakcie szkoleń prowadzonych w lutym i marcu 2013 r. W związku z tym część postanowień w nich zawartych może różnić się od projektów dokumentów prezentowanych w trakcie przedmiotowych szkoleń, jak i informacji udzielanych wcześniej przez Operatora Programu.

Zapraszamy Państwa do składania wniosków.


link do strony www.zdrowie.gov.pl
Wersja do drukuPowrót


Data utworzenia:
       2013-03-18
Data publikacji:
       2013-03-18
Opublikowany przez: Marlena Woźniak

Statystyka strony: 8920 wizyt

 
 

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej jest udostępniania na wniosek.

Informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku.

Biuletyn Informacji Publicznej
 
2001-2019 © by Ministerstwo Zdrowia.