nawigacja 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

budżet Działalnść lobbingowa Dziennik Urzędowy fundusze strukturalne kierownictwo kontakt leki majątek Minister Zdrowia MZ Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ ogłoszenia Podsekretarz Stanu praca Program prac legislacyjnych projekt przetarg recepta refundacja refundowane regulamin rozporządzenie Sekretarz Stanu statut Świadczenia gwarantowane Świadczenia wysokospecjalistyczne zamówienia publiczne zdrowie

   Ogłoszenia 
 

Komunikat Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów BiobójczychWarszawa 5 maja 2005 r.
KOMUNIKAT PREZESA URZEDU REJESTRACJI PRODUKTÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH i PRODUKTÓW BIOBÓJCZYCH


  W związku z licznymi zapytaniami, dotyczącymi aktualnych informacji o produktach leczniczych dopuszczonych do obrotu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, w tym produktów leczniczych zarejestrowanych w tzw. europejskiej procedurze centralnej informuję, że wszystkie wyżej wymienione produkty lecznicze zostają objęte Urzędowym Wykazem Produktów Leczniczych Dopuszczonych do Obrotu na terytorium RP, ogłoszonym w Dzienniku Urzędowym Ministerstwa Zdrowia z dnia 22 kwietnia 2005 r. w Załączniku do nr 5, poz. 17, zgodnie z art.6 ust.1 pkt. f ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (Dz. U. z dnia 31 października 2001r. z późn. zm.).
  Obwieszczenie Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych z dnia 6 kwietnia 2005r. w sprawie ogłoszenia Urzędowego Wykazu Produktów Leczniczych Dopuszczonych do Obrotu na terytorium RP znajduje się w Dzienniku Urzędowym Ministra Zdrowia Nr 5 z dnia 22 kwietnia 2005r.Prezes
Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych,
Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych

(-)Andrzej KoronkiewiczWersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2005-05-05
Opublikowany przez: Małgorzata Woźniak-Juhre

Statystyka strony: 9725 wizyt

 
 

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej jest udostępniania na wniosek.

Informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku.

Biuletyn Informacji Publicznej
 
2001-2020 © by Ministerstwo Zdrowia.