nawigacja 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

budżet Działalnść lobbingowa Dziennik Urzędowy fundusze strukturalne kierownictwo kontakt leki majątek Minister Zdrowia MZ Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ ogłoszenia Podsekretarz Stanu praca Program prac legislacyjnych projekt przetarg recepta refundacja refundowane regulamin rozporządzenie Sekretarz Stanu statut Świadczenia gwarantowane Świadczenia wysokospecjalistyczne zamówienia publiczne zdrowie

   Ogłoszenia 
 

Warsztaty szkoleniowe dla świadczeniodawców dotyczące problematyki list oczekujących„Warsztaty na temat organizacji list oczekujących - regulacje krajowe i rozwiązania zagraniczne.”


Szanowni Państwo,

Uprzejmie zapraszam reprezentantów świadczeniodawców do uczestnictwa w organizowanych przez Ministerstwo Zdrowia warsztatach z zakresu problematyki list oczekujących, które odbędą się w terminie 27 i 28 czerwca br. w Ośrodku Szkolenia Kadr Statystyki, Jachranka 81, 05-140 Serock. Rozpoczęcie przewidziano na godzinę 10:00.

Pragnę zaznaczyć, iż uczestnictwo w warsztatach jest nieodpłatne, jednakże dojazd organizują Państwo we własnym zakresie – mapkę dojazdu można znaleźć na stronie www.stat.gov.pl/jachranka/mapka.htm.

W ramach warsztatów zaprezentowane zostaną Państwu systemy zarządzania i monitoringu list oczekujących w wybranych państwach, jak również aspekty krajowe uwzględniające aktualne regulacje list oczekujących, funkcjonalność nowych zapisów ustawowych oraz organizację list na świadczenia wysokospecjalistyczne. Istotnym punktem będzie dyskusja nad przygotowanymi przez Ministerstwo projektami rozwiązań prawnych regulujących wybrane kwestie z zakresu problematyki list oczekujących.

Z uwagi na zakres merytoryczny warsztatów istotnym jest by zgłaszane osoby posiadały wykształcenie medyczne oraz były zaangażowane w prowadzenie i nadzorowanie list oczekujących, w szczególności w dużych zakładach opieki zdrowotnej. Mile widziane jest również uczestnictwo innych zainteresowanych.

Wypełnione formularze zgłoszeniowe proszę wysyłać do dnia 15 czerwca br. na adres mailowy: listyoczekujacych@mz.gov.pl

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc potwierdzenia uczestnictwa będą wysyłane na adresy e-mail podane przez Państwa w formularzach zgłoszeniowych do dnia 20 czerwca br.

Piotr Warczyński
Dyrektor
Departamentu Organizacji
Ochrony Zdrowia


Formularz zgłoszeniowy

plik do pobrania w formacie *rtf (36,0 KB)
plik do pobrania w formacie *zip (8,00 KB)
plik do pobrania w formacie *pdf (108 KB)
Wersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2005-06-02
Opublikowany przez: Małgorzata Woźniak-Juhre

Statystyka strony: 8763 wizyt

 
 

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej jest udostępniania na wniosek.

Informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku.

Biuletyn Informacji Publicznej
 
2001-2019 © by Ministerstwo Zdrowia.