nawigacja 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

budżet Działalnść lobbingowa Dziennik Urzędowy fundusze strukturalne kierownictwo kontakt leki majątek Minister Zdrowia MZ Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ ogłoszenia Podsekretarz Stanu praca Program prac legislacyjnych projekt przetarg recepta refundacja refundowane regulamin rozporządzenie Sekretarz Stanu statut Świadczenia gwarantowane Świadczenia wysokospecjalistyczne zamówienia publiczne zdrowie

   Ogłoszenia 
 

Komunikat w sprawie udostępnienia na stronie internetowej Ministerstwa Zdrowia wersji testowej „Informatora o Lekach Refundowanych”MINISTERSTWO ZDROWIA
Biuro Prasy i Promocji

Warszawa 7 czerwca 2005 r.
KOMUNIKAT
w sprawie udostępnienia na stronie internetowej Ministerstwa Zdrowia wersji testowej „Informatora o Lekach Refundowanych”


Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Ministerstwo Zdrowia przygotowało „Informator o Lekach Refundowanych”, którego poręczna elektroniczna wersja testowa od wczoraj dostępna jest na stronie internetowej ministerstwa.

Informator skierowany jest do pacjentów, lekarzy i aptekarzy, a jego celem jest ułatwienie dostępu do informacji o najtańszym odpowiedniku danego leku oraz o wysokości kosztów ponoszonych przez pacjenta przy zakupie określonego leku refundowanego.

Przez najbliższy miesiąc Ministerstwo Zdrowia będzie zbierać uwagi użytkowników Informatora o niezbędnych korektach w jego układzie i zawartości. Na początku lipca Informator zostanie udostępniony w wersji finalnej.

p.o. Dyrektora
Paweł Trzciński


Wersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2005-06-07
Opublikowany przez: Małgorzata Woźniak-Juhre

Statystyka strony: 5362 wizyt

 
 

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej jest udostępniania na wniosek.

Informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku.

Biuletyn Informacji Publicznej
 
2001-2019 © by Ministerstwo Zdrowia.