nawigacja 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

budżet Działalnść lobbingowa Dziennik Urzędowy fundusze strukturalne kierownictwo kontakt leki majątek Minister Zdrowia MZ Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ ogłoszenia Podsekretarz Stanu praca Program prac legislacyjnych projekt przetarg recepta refundacja refundowane regulamin rozporządzenie Sekretarz Stanu statut Świadczenia gwarantowane Świadczenia wysokospecjalistyczne zamówienia publiczne zdrowie

   Ogłoszenia 
 

Posiedzenie Komisji do spraw dokonania oceny oraz opracowania warunków, na jakich zostanie dokonane włączenie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi do Uniwersytetu Medycznego w ŁodziPosiedzenie Komisji do spraw dokonania oceny oraz opracowania warunków, na jakich zostanie dokonane włączenie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi do Uniwersytetu Medycznego w Łodzi


17 maja 2006 roku minister zdrowia Zbigniew Religa i podsekretarz stanu Wacława Wojtala uczestniczyli w pierwszym posiedzeniu Komisji powołanej zarządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 25 kwietnia 2006 r. w celu dokonania oceny oraz opracowania warunków, na jakich zostanie dokonane włączenia Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi do Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Z inicjatywą włączenia Instytutu CZMP do Uniwersytetu Medycznego, zaakceptowaną przez Senat Uniwersytetu i Radę Naukową Instytutu, wystąpiły wspólnie obie jednostki.

Na spotkaniu minister zdrowia Zbigniew Religia wyraził poparcie dla projektu. W toku obrad omówiono najważniejsze kwestie związane z połączeniem jednostek oraz ustalono zakres i harmonogram prac Komisji. Przewiduje się, że prace Komisji zostaną zakończone do końca roku.

Kolejne spotkanie Komisji odbędzie się w dniu 9 czerwca 2006 roku w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Paweł Trzciński
Rzecznik Prasowy

Komisja do spraw dokonania oceny oraz opracowania warunków, na jakich zostanie dokonane włączenie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi do Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Zarządzenie Ministra Zdrowia w sprawie powołania Komisji w celu dokonania oceny oraz opracowania warunków, na jakich zostanie dokonane włączenie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi do Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Wersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2006-05-22
Opublikowany przez: Małgorzata Woźniak-Juhre

Statystyka strony: 7069 wizyt

 
 

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej jest udostępniania na wniosek.

Informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku.

Biuletyn Informacji Publicznej
 
2001-2019 © by Ministerstwo Zdrowia.