nawigacja 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

budżet Działalnść lobbingowa Dziennik Urzędowy fundusze strukturalne kierownictwo kontakt leki majątek Minister Zdrowia MZ Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ ogłoszenia Podsekretarz Stanu praca Program prac legislacyjnych projekt przetarg recepta refundacja refundowane regulamin rozporządzenie Sekretarz Stanu statut Świadczenia gwarantowane Świadczenia wysokospecjalistyczne zamówienia publiczne zdrowie

   Ogłoszenia 
 

Komunikat w sprawie naboru jednostek uprawnionych do wydawania świadectw potwierdzających właściwości lecznicze naturalnych surowców leczniczych i właściwości leczniczych klimatuWarszawa 14 maja 2007 r.Komunikat dotyczący podpisanego przez Ministra Zdrowia ogłoszenia w sprawie naboru jednostek uprawnionych do wydawania świadectw potwierdzających właściwości lecznicze naturalnych surowców leczniczych i właściwości leczniczych klimatuKomunikat wydany został w nawiązaniu do ogłoszenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2007 r. w sprawie naboru jednostek uprawnionych do wydawania świadectw potwierdzających właściwości lecznicze naturalnych surowców leczniczych i właściwości lecznicze klimatu i dotyczy pierwszego terminu składania ofert przez zainteresowane podmioty.

W związku z rozpoczęciem prac Zespołu powołanego przez Ministra Zdrowia do wyboru jednostek badawczych zwracam się z uprzejmą prośbą o przedłożenie wniosków, o których mowa w ogłoszeniu z dnia 20 marca 2007 r., do dnia 30 maja 2007 r.

Wnioski złożone po tym terminie z powodów proceduralnych nie będą mogły być ogłoszone w dniu 1 lipca 2007 r. w drodze obwieszczenia w dzienniku urzędowym Ministra Zdrowia.

Wersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2007-05-15
Opublikowany przez: Małgorzata Woźniak-Juhre

Statystyka strony: 6101 wizyt

 
 

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej jest udostępniania na wniosek.

Informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku.

Biuletyn Informacji Publicznej
 
2001-2019 © by Ministerstwo Zdrowia.