nawigacja 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

budżet Działalnść lobbingowa Dziennik Urzędowy fundusze strukturalne kierownictwo kontakt leki majątek Minister Zdrowia MZ Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ ogłoszenia Podsekretarz Stanu praca Program prac legislacyjnych projekt przetarg recepta refundacja refundowane regulamin rozporządzenie Sekretarz Stanu statut Świadczenia gwarantowane Świadczenia wysokospecjalistyczne zamówienia publiczne zdrowie

   Ogłoszenia 
 

Zaproszenie na uroczystość rozstrzygnięcia I edycji konkursu pod patronatem Ministra Zdrowia „Dowody naukowe? Tak, korzystam”MINISTERSTWO ZDROWIA
BIURO PRASY I PROMOCJI

Warszawa, 5 grudnia 2007 r.
Zapraszamy na uroczystość rozstrzygnięcia I edycji konkursu pod patronatem Ministra Zdrowia „Dowody naukowe? Tak, korzystam”, która odbędzie się 6 grudnia br. o godz. 12.00 w Sali Kinowej Ministerstwa Zdrowia.

W programie prezentacje laureatów Złotego, Srebrnego i Brązowego Archibalda oraz przedstawienie nowych inicjatyw Agencji Oceny Technologii Medycznych, związanych z kontynuacją na 2008 rok Narodowego Dostępu do Biblioteki Cochrane. Jedną z inicjatyw jest elektroniczna petycja do Komisji Europejskiej w sprawie sfinansowania Unijnego Dostępu do Biblioteki Cochrane.

Przewidywany czas trwania uroczystości 12.00-13.15.


Dyrektor
Biura Prasy i Promocji
Paweł Trzciński
Zobacz informacje na temat konkursu
Wersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2007-12-05
Opublikowany przez: Małgorzata Woźniak-Juhre

Statystyka strony: 6648 wizyt

 
 

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej jest udostępniania na wniosek.

Informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku.

Biuletyn Informacji Publicznej
 
2001-2019 © by Ministerstwo Zdrowia.