nawigacja 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

budżet Działalnść lobbingowa Dziennik Urzędowy fundusze strukturalne kierownictwo kontakt leki majątek Minister Zdrowia MZ Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ ogłoszenia Podsekretarz Stanu praca Program prac legislacyjnych projekt przetarg recepta refundacja refundowane regulamin rozporządzenie Sekretarz Stanu statut Świadczenia gwarantowane Świadczenia wysokospecjalistyczne zamówienia publiczne zdrowie

   Ustalenia z posiedzenia Kierownictwa Ministerstwa 
 

Ustalenia z posiedzenia Kierownictwa Ministerstwa ZdrowiaUstalenia
z posiedzenia Kierownictwa
Ministerstwa Zdrowia
w dniu 23 lipca 2004 r.
Pan Sławomir Waszczyński Dyrektor Generalny został zobowiązany do zapoznania dyrektorów wszystkich departamentów z treścią pisma Pana Premiera Marka Belki, w którym przypomina się, że opracowywanie projektów ustaw oraz aktów wykonawczych do ustaw należy do podstawowych zadań właściwych służb prawnych i merytorycznych ministrów oraz kierowników urzędów centralnych i nie może być powierzane do wykonania innym podmiotom.
Ustalono, że w celu usprawnienia przepływu informacji pomiędzy komórkami organizacyjnymi Ministerstwa, wszystkie departamenty będą przekazywały do Biura Prasy i Promocji informacje dotyczące realizowanych przez nie ważniejszych zadań. Informacje te posłużą do przygotowania przez Biuro Prasy i Promocji wewnętrznego biuletynu informacyjnego.
Ustalono, że Pan Rafał Niżankowski Podsekretarz Stanu zorganizuje spotkanie z Dyrektorami Instytutów, poświęcone problematyce kontraktowania świadczeń zdrowotnych w 2004 r. i w 2005 r. Spotkanie Kierownictwa Ministerstwa z Dyrektorami Szpitali Klinicznych odbędzie się w dniu 27 lipca br. o godz. 1500, w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. Prof. Michałowicza – odpowiedzialny za merytoryczne przygotowanie Pan Rafał Niżankowski.


Opracowało: Akceptował:
Biuro Ministra Minister Zdrowia

Wersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2004-07-26
Opublikowany przez: Małgorzata Woźniak-Juhre

Statystyka strony: 2175 wizyt

 
 

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej jest udostępniania na wniosek.

Informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku.

Biuletyn Informacji Publicznej
 
2001-2020 © by Ministerstwo Zdrowia.