nawigacja 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

budżet Działalnść lobbingowa Dziennik Urzędowy fundusze strukturalne kierownictwo kontakt leki majątek Minister Zdrowia MZ Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ ogłoszenia Podsekretarz Stanu praca Program prac legislacyjnych projekt przetarg recepta refundacja refundowane regulamin rozporządzenie Sekretarz Stanu statut Świadczenia gwarantowane Świadczenia wysokospecjalistyczne zamówienia publiczne zdrowie

   Urząd 
 

Igor Radziewicz – Winnicki

Podsekretarz Stanu


logo_iwinnicki_03122012.jpgUrodził się 5 września 1976 r. w Katowicach

W 2001 r. ukończył studia w Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach i uzyskał dyplom lekarza.
W 2006 r. uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych.
W 2008 uzyskał tytuł specjalisty z zakresu pediatrii a w 2011 specjalisty w dziedzinie zdrowia publicznego.
Od lutego 2010 był wykładowcą w Zakładzie Pielęgniarstwa i Społecznych Problemów Medycznych Katedry Pielęgniarstwa Wydziału Opieki Zdrowotnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Był inicjatorem i koordynatorem studiów podyplomowych Gerontologia i opieka nad osobami starszymi.
W latach 2008-2010 był wykładowcą w Zakładzie Promocji Zdrowia i Pielęgniarstwa Środowiskowego Katedry Pielęgniarstwa Wydziału Opieki Zdrowotnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
W latach 2002-2007 pracował jako młodszy asystent w Klinice Pediatrii Śląskiej Akademii Medycznej w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Oddziale Gastroenterologii Dziecięcej.
W latach 2004-2012 był asystentem a od października 2008 adiunktem w Wydziale Społeczno-Ekonomicznym Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania im. Jerzego Ziętka w Katowicach
W latach 2004-2005 pracował w Poradni Medycyny Rodzinnej w Katowicach i Tychach.
W latach 2001-2002 pracował jako lekarz stażysta w S.P. Z.O.Z. Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Katowicach.
Od 2003 roku jest członkiem a od czerwca 2011 Sekretarzem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego i Wiceprzewodniczącym Oddziału Śląskiego PTP.
Od 2008 r. członek European Society for Social Pediatrics and Child Health (aktualnie International Society for Social Pediatrics and Child Health).
Jest autorem wielu artykułów i publikacji naukowych wydanych w kraju i zagranicą.
Wersja do drukuPowrót


 
 

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej jest udostępniania na wniosek.

Informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku.

Biuletyn Informacji Publicznej
 
2001-2019 © by Ministerstwo Zdrowia.