nawigacja 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

budżet Działalnść lobbingowa Dziennik Urzędowy fundusze strukturalne kierownictwo kontakt leki majątek Minister Zdrowia MZ Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ ogłoszenia Podsekretarz Stanu praca Program prac legislacyjnych projekt przetarg recepta refundacja refundowane regulamin rozporządzenie Sekretarz Stanu statut Świadczenia gwarantowane Świadczenia wysokospecjalistyczne zamówienia publiczne zdrowie

   Instrukcja korzystania z BIP 
 

Instrukcja korzystaniaNawigację po stronach Biuletynu Informacji Publicznej Ministerstwa Zdrowia umożliwia menu umieszczone na pasku w lewej części strony. Dostęp do wszystkich informacji, które zgodnie z ustawą o dostępie do informacji publicznej Ministerstwo Zdrowia powinno umieścić na stronach BIP jest zapewniony poprzez menu. W oparciu o zapisy ustawy w menu przedmiotowym informacje zostały podzielone na grupy tematyczne.

Powrót do strony głównej Biuletynu Informacji Publicznej Ministerstwa Zdrowia jest możliwy poprzez kliknięcie prawej strony górnej belki na każdej ze stron.

W lewej górnej części znajduje się również przycisk ekranowy umożliwiający połączenie się ze stroną główną Biuletynu Informacji Publicznej
Wersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2003-06-28
Opublikowany przez: Arkadiusz Wieczorek
Data ostatniej zmiany:
       2003-07-14
Ostatnio zmieniony przez:
       Arkadiusz Wieczorek

Pokaż rejestr zmian


Schowaj rejestr zmian
Data modyfikacji Modyfikowany przez Akcja
2003-07-14Arkadiusz Wieczorek 
2003-07-01Arkadiusz Wieczorek 

Statystyka strony: 30519 wizyt

 
 

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej jest udostępniania na wniosek.

Informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku.

Biuletyn Informacji Publicznej
 
2001-2021 © by Ministerstwo Zdrowia.