nawigacja 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

budżet Działalnść lobbingowa Dziennik Urzędowy fundusze strukturalne kierownictwo kontakt leki majątek Minister Zdrowia MZ Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ ogłoszenia Podsekretarz Stanu praca Program prac legislacyjnych projekt przetarg recepta refundacja refundowane regulamin rozporządzenie Sekretarz Stanu statut Świadczenia gwarantowane Świadczenia wysokospecjalistyczne zamówienia publiczne zdrowie

   Dziennik rejestru zmian 
 

Uwagi do projektu rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie sposobu i procedur przygotowania analizy weryfikacyjnej Agencji Oceny Technologii oraz wysokości opłaty za tę analizę1. Ministerstwo Rozwoju Regionalnego

2. Główny Inspektorat Farmaceutyczny

3. Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych

4. Prokuratoria Generalna Skarbu Państwa

5. Mead Johnson Nutrition Poland Sp. z o.o.

6. Izba Gospodarcza Farmacja Polska

7. Polmed Ogólnopolska Izba Gospodarcza Wyrobów Medycznych

8. Porozumienie Zielonogórskie Federacja Związków Pracodawców Ochrony Zdrowia

9. Naczelna Rada Lekarska

10. NSZZ Solidarność

11. Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

12. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych

13. Rządowe Centrum LegislacjiProjekt rozporządzenia w sprawie sposobu i procedur przygotowania analizy weryfikacyjnej Agencji Oceny Technologii Medycznych oraz wysokości opłaty za tę analizę zgodnie z decyzją Kierownictwa Ministerstwa Zdrowia został przekazany do uzgodnień międzyresortowych i konsultacji społecznych z 3-dniowym terminem na zgłaszanie uwag. Projekt został opublikowany na stronie internetowej Ministerstwa Zdrowia w dniu 29 października 2013 r. Jest to projekt przesłany do uzgodnień międzyresortowych i konsultacji społecznych po raz trzeci, z uwagi na zmianę wysokości opłaty za przygotowanie analizy weryfikacyjnej Agencji poprzez uwzględnienie średniorocznego wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych ogółem w latach 2009-2012 w stosunku do wysokości dotychczasowej opłaty wskazanej w projekcie przekazanym do uzgodnień międzyresortowych i konsultacji społecznych w dniu 2 lipca 2013 r. Odpowiednio zmienione zostało w związku z tym uzasadnienie projektu i ocena skutków regulacji.

Projekt nie dotyczy zatem nowego aktu wykonawczego, a jedyna zmiana dokonana w projekcie dotyczy uwzględnienia średniorocznego wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych ogółem w latach 2009-2012.


Wersja do drukuPowrót


Data utworzenia:
       2013-11-14
Data publikacji:
       2013-11-14
Opublikowany przez: Marlena Woźniak
Data ostatniej zmiany:
       2013-11-22
Ostatnio zmieniony przez:
       Marlena Woźniak

Pokaż rejestr zmian


Schowaj rejestr zmian
Data modyfikacji Modyfikowany przez Akcja
2013-11-22Marlena Woźniak dodano: poz. 12, 13

Statystyka strony: 1785 wizyt

 
 

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej jest udostępniania na wniosek.

Informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku.

Biuletyn Informacji Publicznej
 
2001-2020 © by Ministerstwo Zdrowia.