Konkursy na realizację polityki zdrowotnej 
 

Ogłoszenie o unieważnienie konkursu na wybór realizatorów programu polityki zdrowotnej pn.: „Zapewnienie samowystarczalności RP w zakresie krwi, jej składników i produktów krwiopochodnych”, w zakresie zadania pn.: „Optymalizacja wykorzystania krwi i jej składników w lecznictwie”


Warszawa, 4 września 2009 rokuOGŁOSZENIE
o unieważnienie konkursu na wybór realizatorów programu polityki zdrowotnej pn.: „Zapewnienie samowystarczalności RP w zakresie krwi, jej składników i produktów krwiopochodnych”, w zakresie zadania pn.: „Optymalizacja wykorzystania krwi i jej składników w lecznictwie”


Na podstawie § 6 ust. 3 oraz w związku z § 6 ust. 4 Zarządzenia Ministra Zdrowia z dnia 4 marca 2009 roku w sprawie prowadzenia prac nad opracowaniem i realizacją programów zdrowotnych (Dz. U. Nr 2, poz. 9 z 2009), Minister Zdrowia unieważnia konkurs na wybór realizatora programu zdrowotnego pn.: „Zapewnienie samowystarczalności RP w zakresie krwi, jej składników i produktów krwiopochodnych”, w zakresie zadania pn.: „Optymalizacja wykorzystania krwi i jej składników w lecznictwie”.

Wersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2009-09-04
Opublikowany przez: Małgorzata Woźniak-Juhre

Statystyka strony: 2814 wizyt

 
2001-2019 © by Ministerstwo Zdrowia.