Konkursy na realizację polityki zdrowotnej 
 

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu na wybór realizatorów programu pn. „Narodowy Program Zapobiegania Nadwadze i Otyłości oraz Przewlekłym Chorobom Niezakaźnym poprzez Poprawę Żywienia i Aktywności Fizycznej na lata 2007-2011”.


Warszawa, dnia 9 września 2009 r.OGŁOSZENIE


o rozstrzygnięciu konkursu ofert, mającego na celu wybór realizatora zadania: „przygotowanie i wdrożenie do szkół oraz domów dziecka programu promującego zdrowy styl życia” w zakresie opracowania broszury pt.: „Śniadania szkolne” i poradnika pt.: „Sklepiki szkolne”, jako jednego z zadań programu zdrowotnego pt.: „Narodowy Program Zapobiegania Nadwadze i Otyłości oraz Przewlekłym Chorobom Niezakaźnym poprzez Poprawę Żywienia i Aktywności Fizycznej na lata 2007-2011”.
Zgodnie z § 9 ust. 1 zarządzenia Ministra Zdrowia z dnia 4 marca 2009 r. w sprawie prowadzenia prac nad opracowaniem i realizacją programów zdrowotnych (Dz. Urz. Min. Zdrow. Nr 2, poz. 9), Ministerstwo Zdrowia informuje, że decyzją Komisji Konkursowej, zaakceptowaną przez Ministra Zdrowia, postępowanie konkursowe w ramach programu zdrowotnego pt.: „Narodowy Program Zapobiegania Nadwadze i Otyłości oraz Przewlekłym Chorobom Niezakaźnym poprzez Poprawę Żywienia i Aktywności Fizycznej na lata 2007-2011" odnośnie zadania pn.: „przygotowanie i wdrożenie do szkół oraz domów dziecka programu promującego zdrowy styl życia” w zakresie opracowania broszury pt.: „Śniadania szkolne” i poradnika pt.: „Sklepiki szkolne””, zostało rozstrzygnięte. W związku z powyższym wyłoniona została oferta Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich z siedzibą we Wrocławiu, któremu przyznane zostały środki finansowe na realizację ww. zadania w 2009 r. w wysokości 15 730 zł.

Wersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2009-09-09
Opublikowany przez: Małgorzata Woźniak-Juhre

Statystyka strony: 2803 wizyt

 
2001-2019 © by Ministerstwo Zdrowia.