Konkursy na realizację polityki zdrowotnej 
 

Ogłoszenie w sprawie wyboru realizatora programu zdrowotnego pt.: „Zapewnienie samowystarczalności RP w zakresie krwi, jej składników i produktów krwiopochodnych”, w zakresie zadania pn.: „Optymalizacja wykorzystania krwi i jej składników w lecznictwie”


Warszawa, 30 października 2009 rokuOGŁOSZENIE
w sprawie wyboru realizatora programu zdrowotnego pt.: „Zapewnienie samowystarczalności RP w zakresie krwi, jej składników i produktów krwiopochodnych”, w zakresie zadania pn.:
„Optymalizacja wykorzystania krwi i jej składników w lecznictwie”


Zgodnie z § 9 ust. 1 Zarządzenia Ministra Zdrowia z dnia 4 marca 2009 r. w sprawie prowadzenia prac nad opracowaniem i realizacją programów zdrowotnych (Dz. Urz. Min. Zdrowia Nr 2, poz. 9), Minister Zdrowia informuje, że decyzją Komisji Konkursowej, zaakceptowaną przez Kierownictwo Ministerstwa Zdrowia w dniu 30 października 2009 roku, na realizację programu polityki zdrowotnej pt.: „Zapewnienie samowystarczalności RP w zakresie krwi, jej składników i produktów krwiopochodnych”, w zakresie zadania pn.: „Optymalizacja wykorzystania krwi i jej składników w lecznictwie” na realizatora programu zdrowotnego została wybrana oferta Wojskowego Instytutu Medycznego, ul. Szaserów 128, 04-141 Warszawa i przyznano w roku 2009 kwotę w wysokości 100 000,00 zł - środki bieżące.

Wersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2009-10-30
Opublikowany przez: Małgorzata Woźniak-Juhre

Statystyka strony: 2868 wizyt

 
2001-2019 © by Ministerstwo Zdrowia.