Ogłoszenia 
 

Zaproszenie na szkolenie w ramach Priorytetu XII Bezpieczeństwo zdrowotne i poprawa efektywności systemu ochrony zdrowia Programu Infrastruktura i Środowisko


Zaproszenie na szkolenie w ramach Priorytetu XII Bezpieczeństwo zdrowotne i poprawa efektywności systemu ochrony zdrowia Programu Infrastruktura i Środowisko


Departament Funduszy Europejskich zaprasza na szkolenie dla potencjalnych Beneficjentów i Beneficjentów Priorytetu XII Bezpieczeństwo zdrowotne i poprawa efektywności systemu ochrony zdrowia w ramach Programu Infrastruktura
i Środowisko.

Szkolenie odbędzie się w dniu 1 grudnia w godz. 10.00 - 16.00 w Auli Instytutu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN przy ul. Trojdena 4 w Warszawie.

Podczas szkolenia dowiecie się Państwo m.in. o planowanych naborach w ramach Priorytetu XII PO IiŚ, w jaki sposób uniknąć błędów przy realizacji projektów, a także przy wypełnianiu wniosku o płatność.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc uprzejmie prosimy o zgłoszenie 1 osoby (wraz ze wskazaniem ewentualnego zastępcy) z każdej instytucji.

Zgłoszenia uczestników (wypełniony formularz zgłoszeniowy) prosimy kierować do dnia 25 listopada br. drogą elektroniczną na adres: m.janeczek@mz.gov.pl .

Dodatkowych informacji udziela Pan Tomasz Banachowicz, tel. (0 22 522 24 32).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.Szkolenie jest finansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach pomocy technicznej Programu Infrastruktura i Środowisko.Do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy
Wersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2009-11-18
Opublikowany przez: Małgorzata Woźniak-Juhre

Statystyka strony: 1966 wizyt

 
2001-2019 © by Ministerstwo Zdrowia.