Ogłoszenia 
 

Konferencja dotycząca oceny funkcjonowania szpitali przy pomocy wskaźników jakości


MINISTERSTWO ZDROWIA
BIURO PRASY I PROMOCJI

Warszawa, 28.10.2011 rokuKonferencja dotycząca oceny funkcjonowania szpitali przy pomocy wskaźników jakości

Polska podobnie jak inne kraje planuje opracowanie strategii pozwalającej na kompleksową ocenę jakości opieki zdrowotnej i jej systematyczną poprawę. W perspektywie tych zamierzeń, Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia – Ośrodek Współpracy z WHO w Zakresie Rozwoju Jakości i Bezpieczeństwa w Systemach Ochrony Zdrowia oraz Ministerstwo Zdrowia we współpracy ze Światową Organizacją Zdrowia organizują Konferencję dotyczącą oceny funkcjonowania szpitali przy pomocy wskaźników jakości.

Celem spotkania jest prezentacja rozwiązań i narzędzi służących do zarządzania jakością opieki szpitalnej, przedstawienie możliwości oceny funkcjonowania szpitali poprzez wskaźniki jakości oraz dyskusja.

Do udziału w Konferencji zapraszamy: kadrę zarządzającą szpitalami, przedstawicieli NFZ, towarzystwa ubezpieczeniowe, ekspertów zajmujących się jakością w opiece zdrowotnej i statystyką medyczną.

Udział w Konferencji jest bezpłatny. Prosimy o rejestrację do dnia 10 listopada 2011 r. wyłącznie za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie internetowej Konferencji:
www.whoconference.cmj.org.pl

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy zastrzegają, że osoby które nadeślą zgłoszenia po wyczerpaniu limitu miejsc nie będą brały udziału w Konferencji. Potwierdzenie rejestracji zostanie przesłane na adres Państwa poczty elektronicznej.
Kontakt: Pan Marcin Kalinowski, CMJ, tel. (12)4278251 w. 27


/-/ Krzysztof Suszek
Dyrektor Biura Prasy i Promocji
Wersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2011-10-28
Opublikowany przez: Małgorzata Woźniak-Juhre

Statystyka strony: 5837 wizyt

 
2001-2020 © by Ministerstwo Zdrowia.