Ogłoszenia 
 

Komunikat w sprawie wzoru wniosku o udzielenie zezwolenia na prowadzenie kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych


Komunikat

Ministerstwo Zdrowia pragnie poinformować, że organizatorzy kształcenia zamierzający ubiegać się o wydanie zezwolenia na prowadzenie kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych dla kursów specjalistycznych i kursów dokształcających mogą składać wnioski o udzielenie zezwolenia na formularzu wniosku, którego wzór jest załączony do niniejszego komunikatu, a który to wzór wniosku stanowi załącznik do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 1 sierpnia 2003 r. w sprawie wzoru wniosku o udzielenie zezwolenia na prowadzenie kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych , oczekującego na publikację w Dzienniku Ustaw.
W odniesieniu do pozostałych rodzajów kształcenia wkrótce ukażą się kolejne komunikaty.

Jednocześnie Ministerstwo Zdrowia informuje, że ramowe programy kursów specjalistycznych ukażą się do dnia 01.09.2003 r. na stronie internetowej Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych: www.ckppip.com.pl .

W odniesieniu do wniosków składanych przez organizatorów kształcenia, którzy posiadają zatwierdzony wcześniej program kształcenia, prosimy
o wskazanie daty zatwierdzenia programu oraz numeru pisma aby sprawniej i w możliwie najkrótszym czasie można byłoby rozpatrzyć te wnioski. Dla zagwarantowania sprawności procesu wydawania zezwoleń, Ministerstwo Zdrowia uprzejmie prosi organizatorów kształcenia o składanie wniosków o udzielenie zezwolenia, na te rodzaje kształcenia, których uruchomienie planowane jest w najbliższym terminie.Wzór wniosku o udzielenie zezwolenia na prowadzenie kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych.
plik w formacie *doc, plik w formacie *zipWersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2003-08-29
Opublikowany przez: Arkadiusz Wieczorek

Statystyka strony: 4636 wizyt

 
2001-2019 © by Ministerstwo Zdrowia.