Ogłoszenia 
 

Minister Zdrowia rozpoczyna nabór wniosków w otwartym konkursie w Programie PL07 Poprawa i lepsze dostosowanie ochrony zdrowia do trendów demograficzno-epidemiologicznych dofinansowanym z funduszy norweskich i EOG.


Uprzejmie informujemy, że 15 marca Minister Zdrowia rozpoczyna nabór wniosków w otwartym konkursie w Programie PL07 Poprawa i lepsze dostosowanie ochrony zdrowia do trendów demograficzno-epidemiologicznych dofinansowanym z funduszy norweskich i EOG.
Nabór będzie trwał do 31 maja 2013 r.
Tekst ogłoszenia jest zamieszczony w zakładce MF EOG i NMF 2009-2014 - PL07 Konkurs 1/2013.

Wraz z ogłoszeniem o naborze opublikowana została pełna dokumentacja konkursowa. Informacje w niej zawarte są wiążące dla wszystkich wnioskodawców. Finalne wersje dokumentów oparto na założeniach Operatora Programu, uwagach Krajowego Punktu Kontaktowego, Darczyńców, ale również potencjalnych wnioskodawców, zgłaszanych za pośrednictwem Punktu Informacyjnego oraz w trakcie szkoleń prowadzonych w lutym i marcu 2013 r. W związku z tym część postanowień w nich zawartych może różnić się od projektów dokumentów prezentowanych w trakcie przedmiotowych szkoleń, jak i informacji udzielanych wcześniej przez Operatora Programu.

Zapraszamy Państwa do składania wniosków.


link do strony www.zdrowie.gov.plWersja do drukuPowrót


Data utworzenia:
       2013-03-18
Data publikacji:
       2013-03-18
Opublikowany przez: Marlena Woźniak

Statystyka strony: 8933 wizyt

 
2001-2019 © by Ministerstwo Zdrowia.