Ogłoszenia 
 

Komunikat w sprawie naboru jednostek uprawnionych do wydawania świadectw potwierdzających właściwości lecznicze naturalnych surowców leczniczych i właściwości leczniczych klimatu


Warszawa 14 maja 2007 r.Komunikat dotyczący podpisanego przez Ministra Zdrowia ogłoszenia w sprawie naboru jednostek uprawnionych do wydawania świadectw potwierdzających właściwości lecznicze naturalnych surowców leczniczych i właściwości leczniczych klimatuKomunikat wydany został w nawiązaniu do ogłoszenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2007 r. w sprawie naboru jednostek uprawnionych do wydawania świadectw potwierdzających właściwości lecznicze naturalnych surowców leczniczych i właściwości lecznicze klimatu i dotyczy pierwszego terminu składania ofert przez zainteresowane podmioty.

W związku z rozpoczęciem prac Zespołu powołanego przez Ministra Zdrowia do wyboru jednostek badawczych zwracam się z uprzejmą prośbą o przedłożenie wniosków, o których mowa w ogłoszeniu z dnia 20 marca 2007 r., do dnia 30 maja 2007 r.

Wnioski złożone po tym terminie z powodów proceduralnych nie będą mogły być ogłoszone w dniu 1 lipca 2007 r. w drodze obwieszczenia w dzienniku urzędowym Ministra Zdrowia.
Wersja do drukuPowrót


Data publikacji:
       2007-05-15
Opublikowany przez: Małgorzata Woźniak-Juhre

Statystyka strony: 6053 wizyt

 
2001-2019 © by Ministerstwo Zdrowia.